Disse deltar på årets Radiodager

Deltakelse på fagdager inkludert Prix Radio

Arrangør

Tor Erik Schrøder
Radiodager / Foreningen Radiodager

Sponsor

Kristian Berg
Sponsorer / Nielsen

Ordinær

Thomas Midthun
Sponsorer / Nielsen

Ordinær

Tone Lein
NRK / NRK REGION NORD

Arrangør

Nina Martin
Andre / Aschehoug

Ordinær

Nina Kammersten
NRK / NRK P2

Arrangør

Camilla Kampevold
NRK / Strategi og medier

Ordinær

ida kvissel
NRK / NRK

Ordinær

Vegard Larsen
NRK / NRK Kultur

Ordinær

Ellen Foss-Sørensen
NRK / Drivkraft NRK P2

Ordinær

Nathan Kahungu
NRK / NRK P3

Gjest

Kristin Winsents
NRK / NRK P13

Ordinær

Rune Lind
NRK / NRK Underholdning

Ordinær

Henrik Svanevik
Andre / Bergens Tidende

Ordinær

Jørgen Pedersen
Lokalradio / Radio Metro

Ordinær

Amund Aune Nilsen
NRK / NRK Trøndelag

Ordinær

Helge Bull-Engelstad
NRK / NRK

Ordinær

May Reppen
NRK / NRK P1, NRK P1+

Ordinær

Svanhild Grov
NRK / NRK Kultur

Ordinær

Hannah Kolås
P4-gruppen / P4

Student

Jakob Blom
Lokalradio / Studentradioen i Bergen

Student

Markus Malmo
Lokalradio / Studentradioen i Bergen

Student

Willem Westli
Lokalradio / Studentradioen i Bergen

Student

Silje Hammersborg
Lokalradio / Studentradioen i Bergen

Student

Michael Breien
Lokalradio / Studentradioen i Bergen

Ordinær

Frida Ravna Rømo
NRK / P3nyheter

Ordinær

Jesper Nondal
NRK / P3nyheter

Ordinær

Elin Aandal-Herseth
NRK / NRK P1

Ordinær

Helene Solheim
NRK / NRK P3nyheter

Ordinær

Elisabet Davidsen
NRK / NRK Kultur

Ordinær

Lars Erik Skjærseth
NRK / NRK Dagens P1

Ordinær

Mathias Nylenna
NRK / NRK P1

Ordinær

Martha Våge
NRK / NRK P1

Ordinær

Håvard Karlsen
NRK / NRK P1

Ordinær

Arne Kristian Gansmo
NRK / NRK Trøndelag

Ordinær

Lise Lillevold
Bauer-Media / Salg

Ordinær

Odd Rune Wolden
NRK / NRKP1

Ordinær

Ellen Flå
NRK / NRK P1

Ordinær

Herman How
NRK / NRK P3

Ordinær

Espen Rogne
Andre / Fremantle podkast

Ordinær

Anni Svensson Ostrø
Andre / Fremantle podkast

Ordinær

Pernille Wikøren
Andre / Fremantle podkast

Ordinær

Mira Kahn
Andre / Fremantle podkast

Ordinær

Eli Kyrkjebø
NRK / NRK radio

Ordinær

Yasmin Mehmood
P4-gruppen / NRJ

Ordinær

Ellen Befring Thomassen
P4-gruppen / NRJ

Student

Martine Rand
Lokalradio / RøverRadion

Student

Joacim Myhre
Lokalradio / RøverRadion

Ordinær

Even Nielsen
NRK / NRK P1

Ordinær

Petter Ingholm Gustavsen
NRK / NRK Tyholt

Ordinær

Heidi Mo
NRK / NRK P3

Student

Stian Wisler
Lokalradio / RøverRadion

Student

Kine Albrigtsen
Lokalradio / RøverRadion

Ordinær

Ida Scheie
NRK / NRK podkast

Ordinær

Helje Svensson
NRK / NRK

Ordinær

Vibeke Haug
NRK / NRK P2

Ordinær

Ronny Furevik
Andre / VG

Ordinær

Ingrid Simensen
NRK – MYNF110682 / NRK P3

Ordinær

Kristian Hope
P4-gruppen / NRJ

Ordinær

Randi Lillealtern
Andre / Historiebruket

Ordinær

Espen Hoff
P4-gruppen / P5

Ordinær

Luis Molinari
P4-gruppen / P5

Ordinær

Lone Mariell Winge
P4-gruppen / P4/Danvik

Ordinær

Frida Henriksen
P4-gruppen / NRJ/Danvik

Ordinær

Ole Jørgen Bentsen
P4-gruppen / NRJ/Danvik

Ordinær

Christian Thorkildsen
Andre / VG

Ordinær

Ida Thune Øritsland
Andre / VG

Ordinær

Maria Mikkelsen
Andre / VG

Ordinær

Askild Matre Aasarød
Andre / VG

Ordinær

Guro Mjeltevik Halvorsen
Andre / VG

Ordinær

Vilde Kalsaas Worren
Andre / VG

Ordinær

Håvard Kristoffersen Hansen
Andre / VG

Ordinær

Håkon Fostervold Høydal
Andre / VG

Ordinær

Per Lilleengen
P4-gruppen / P4

Ordinær

Michael Andreassen
P4-gruppen / P4

Ordinær

Marie Kinge
Andre / Klynge AS

Ordinær

Sophie De Rohan Birkeland
Andre / Klynge AS

Ordinær

Hanne Mjelstad
Andre / Klynge AS

Ordinær

Henriette Aurtande
Andre / Klynge AS

Sponsor

Knut-Arne Futsæter
Sponsorer / Kantar AS

Ordinær

Birger Vestmo
NRK / NRK P3

Ordinær

Hanna Kanon Klingberg
Andre / Både Og

Ordinær

Andreas Veie-Rosvoll
Andre / Både Og

Ordinær

Ola-Per Ekblom
Andre / Både Og

Ordinær

Eskil Paus
Andre / Både Og

Ordinær

Stian Letessier
Andre / Både Og

Ordinær

Hilde Tosterud
NRK / NRK

Ordinær

Selma Fergus Skavlan
NRK / NRK P3

Ordinær

Karoline Stangenes
NRK / NRK Vestfold og Telemark

Ordinær

Anne Skaarseth
NRK / Nyhetsmorgen

Ordinær

Ida Eline Tangen
NRK / NRK P3

Ordinær

Stian Wåsjø Simonsen
NRK / NRK Vestfold og Telemark

Ordinær

Line Gevelt Andersen
NRK / NRK Tyholt

Ordinær

Nils Wingerei
NRK / NRK

Ordinær

Ida Brenna
NRK / NRK Produksjon

Ordinær

Jørgen Hegstad
NRK / P13

Ordinær

Joakim Elgsæther
NRK / NRK TPLY

Arrangør

Kyrre Dahl
Radiodager / Norsk lokalradioforbund

Ordinær

Arne Sandvik
Bauer-Media / Bauer Media Norge

Ordinær

Linda Holzerland
Lokalradio / Radio Metro

Ordinær

Hilde Apneseth
Lokalradio / Radio Metro

Ordinær

Malin Wiklund
Lokalradio / Radio Metro

Ordinær

Yvonne Stikbakke
Lokalradio / Radio Metro

Ordinær

Tarjei Kvamme
NRK / NRK P3

Student

Sigbjørn Vågenes
Andre / Metis vgs

Student

Martin Linneke
Andre / Metis vgs

Student

Solrun Dregelid
Andre / Metis vgs

Gjest

Bård-Inge Heggholmen
Andre / Metis vgs

Student

Rolf Næss
Andre / Metis vgs

Student

Solveig Smedstad
Andre / Metis vgs

Ordinær

Ragnhild Silkebækken
NRK / NRK Underholdning

Ordinær

Christer Johnsgård
NRK / NRK Troms

Ordinær

Helle Skjervold
Andre / VG

Ordinær

Tony Ågotnes
NRK / NRK Vestland

Ordinær

Ken Willy Wilhelmsen
NRK / NRK Vestfold og Telemark

Ordinær

Stian Elverum
Lokalradio / Norsk Lokalradioforbund

Ordinær

Bjørn Tore Sviggum
P4-gruppen / P4

Ordinær

Vida Lill Berge
P4-gruppen / P5

Ordinær

Simen Sveen
P4-gruppen / P4

Ordinær

Jonas Bergløv
P4-gruppen / NRJ

Ordinær

Ida Gjellerud
P4-gruppen / P4

Ordinær

Jon Schjerpen
P4-gruppen / P4

Ordinær

Anne Siri Nørstebø
P4-gruppen / P4

Ordinær

Mona Tiller
P4-gruppen / P4

Ordinær

Ole Morten Føreland
P4-gruppen / P4

Ordinær

Dyveke Skauge
P4-gruppen / P4

Ordinær

Øystein Røe Larsen
P4-gruppen / P4

Ordinær

Marte Kaasa Arntsen
P4-gruppen / P4

Ordinær

Bjørn Faarlund
P4-gruppen / P4

Ordinær

Anna Arnesen Kappler
P4-gruppen / P4

Ordinær

Stian Berg Røste
P4-gruppen / NRJ

Ordinær

Andreas Holje Stjernvang
P4-gruppen / P4

Ordinær

Marte Svarva
P4-gruppen / P4

Ordinær

Ulla Kristine Rafaelsen
P4-gruppen / P4

Ordinær

Tamanna Agnihotri
NRK / NRK P3

Ordinær

Guro Hatlo
NRK / NRK Vestfold og Telemark

Ordinær

Anders Opsahl
P4-gruppen / P4

Foredragsholder

Espen Thorpe
P4-gruppen / P5

Ordinær

Per Vidar Raunholm
NRK / NRK P1

Ordinær

Elise Farestveit
NRK / NRK Vestland

Ordinær

Eva Midttun Leira
NRK / NRK P2

Ordinær

Jørn Kaarstad
Bauer-Media / Radio Rock

Ordinær

Maja Thywissen
NRK / NRK Produksjon

Ordinær

Anne Jetlund Hansen
NRK / NRK Nyhetsmorgen

Ordinær

Vidar Brennodden
NRK / NRK

Ordinær

Anita Moland
NRK / NRK Vestfold og Telemark

Ordinær

Kristin Rivrud
NRK / NRK Vestfold og Telemark

Ordinær

Vegard Lilleås
NRK / NRK P1 Vestfold

Ordinær

Tor-Erik Humlen
Andre / PLAN-B AS

Ordinær

Terje Ramberg
Andre / PLAN-B AS

Ordinær

Christina Eriksen Fagernes
Andre / PLAN-B AS

Ordinær

Marianne Aakermann
NRK / Nrk Vestfold og Telemark

Ordinær

Christina Førli Aas
NRK / NRK Vestfold og Telemark

Ordinær

Petter Sommer
NRK / NRK

Ordinær

Hege Iren Hanssen
NRK / NRK Troms

Ordinær

Cathinka Rondan
NRK / NRK

Arrangør

Bjørn Tore Grøtte
NRK / NRK

Ordinær

Marit Rossnes
NRK / NRK Radio

Ordinær

Kristin Ward Heimdal
Andre / PodMe

Ordinær

Mathias Thaulow Lisberg
Andre / PodMe

Ordinær

Ida Jevne
NRK / NRK P3

Ordinær

Christer Johan Pettersen-Dahl
NRK / NRK P3 & mP3

Sponsor

Ole Jørgen Torvmark
Sponsorer / Radioplayer Norge

Ordinær

Hege Iren Frantzen
NRK / Mediemangfold og samarbeid

Ordinær

Kim Nygård
Bauer-Media / Radio Norge

Ordinær

Ana Leticia Sigvartsen
NRK / NRK Kultur

Ordinær

Eivind Engberg
Lokalradio / Norsk Lokalradioforbund

Ordinær

Eirin Alise Skarstein
Bauer-Media / Radio Norge

Ordinær

Ida Skogvold
Bauer-Media / Radio Vinyl

Ordinær

Kjersti Herland Johnsen
Andre / Gyldendal Norsk Forlag

Ordinær

Aishath Afeef
Andre / Gyldendal

Ordinær

Renée Reif
Andre / Gyldendal lyd

Ordinær

Trond Madsen
Andre / Gyldendal

Ordinær

Stig Slettvold
Andre / Gyldendal Lyd

Ordinær

Bjørn-Martin Brandett
Lokalradio / Norsk Lokalradioforbund

Ordinær

Øystein Weibell
Bauer-Media / Bauer Media

Ordinær

Kenneth Andresen
P4-gruppen / P4-gruppen

Ordinær

Sverre Vedal
Bauer-Media / Bauer Media

Ordinær

Stian Viken
Lokalradio / 1FM Molde

Ordinær

Hanne Fleischer
Lokalradio / 1FM Molde

Ordinær

Elise Vatsvåg
Andre / VGTV

Arrangør

Ellen Rake Bergseng
P4-gruppen / P4-gruppen

Ordinær

Jørgen Vigdal
Andre / VGTV

Ordinær

Daniel Rosenquist
Andre / VGTV

Ordinær

Karoline Enoksen
Andre / VG

Ordinær

Marte Vedde Blindheim
Andre / VGTV

Ordinær

Jonas Bording
Andre / Radionyhetene

Ordinær

Helene Dante
Bauer-Media / Bauer Media

Ordinær

Berit Solberg Folden
Andre / Gyldendal Norsk Forlag

Ordinær

Hans Everling
Andre / SOB Audio Imaging

Ordinær

Anne Gerd Grimsby Haarr
Andre / Filt

Ordinær

Thomas Veheim
Andre / Acast

Ordinær

Johannes Grindheim Ølfernes
Lokalradio / Radio Metro

Arrangør

Stian Eliassen
Bauer-Media / Radio Rock

Arrangør

Morten Scott Janssen
P4-gruppen / Radiodager

Ordinær

Kristina Ekelund
NRK / Nrk Østlandssendingen

Ordinær

Andreas Augdahl
NRK / NRK Østlandssendingen

Arrangør

Heidi Røneid
Radiodager / Radiodager

Arrangør

Pål Lomeland
Lokalradio / Norsk Lokalradioforbund

Antall påmeldte: 199

Deltakelse på fagdager

Ordinær

Daniel Ramberg
NRK / NRK P3

Ordinær

Kristoffer Vangen
Bauer-Media / Bauer Media Group

Student

Joacim Myhre
Lokalradio / RøverRadion

Student

Christian Brekke
Lokalradio / RøverRadion

Ordinær

Rune Hafskjær
P4-gruppen / P4-gruppen

Ordinær

Marte Jære Brandt
Lokalradio / Metro Sounds AS

Ordinær

Marte Spurkland
Andre / Aftenposten

Ordinær

Silje Stang
P4-gruppen / P4

Foredragsholder

Azka Baig
Andre / Frilans

Annet

Ådne Riis Hallås
Andre / Filt

Ordinær

Christian Marstrander
Andre / Lyder Produksjoner

Ordinær

Linn Helene Løken
Andre / Munck Studios

Ordinær

Erik Klarén
Andre / Munck Studios

Ordinær

Kjersti Kanestrøm Lie
Andre / Frilans

Ordinær

Agnete Daae-Qvale Holmemo
NRK / NRK

Ordinær

Charles Williamsen
Lokalradio / KSU 24/7 – Lyden av Nordmøre

Ordinær

Mari Selvik
Andre / Sony Music

Ordinær

Nikoline Mevassvik Haugen
Andre / Podimo

Ordinær

SYNNE SØHOEL
Andre / Aftenposten, Forklart.

Ordinær

Pål Kristian Lindseth
NRK / NRK Møre og Romsdal

Ordinær

Fride Nonstad
Andre / Aftenposten

Ordinær

Lars Glomnes
Andre / Aftenposten

Ordinær

Kristine Aadne
Andre / E24, Schibsted

Ordinær

Tine Eide
Andre / OsloMet

Ordinær

Siri Pallesen
Andre / VGTV

Ordinær

Siri Pallesen
Andre / VGTV

Ordinær

Tora Vinjar Haug
Andre / PodMe AS

Ordinær

Sivert Moe Winther
NRK / NRK

Sponsor

Ragnhild Herlofsen
Sponsorer / Nielsen

Foredragsholder

linnea myhre
NRK / VG

Ordinær

Elin Heer
Sponsorer / TONO

Ordinær

Marte Spurkland
Andre / Aftenposten

Ordinær

Anette Aasheim
Andre / Aftenposten

Ordinær

David Vekony
Andre / Aftenposten

Ordinær

Anne Lindholm
Andre / Aftenposten

Ordinær

Kjetil Bjørgan
Andre / Aftenposten

Gjest

Iselin Guttormsen
Andre / Eccentric People / G-Punktet

Ordinær

Ole Mølgaard
Andre / The Crowd/Audiodays Danmark

Ordinær

Marte Rommetveit
Andre / H. Aschehoug & Co

Ordinær

Tom Blomberg
Andre / Lydbox as

Ordinær

Tore Nesheim
Samarbeidspatnere / Norsk Podkastforening og Adlink

Ordinær

Ingrid Torjesen
NRK / NRK Drama

Sponsor

Alexander Eidsæther
Sponsorer / Kantar AS

Ordinær

Sara Laarej Berg
NRK / NRK P3

Foredragsholder

Hans Kristen Hyrve
Andre / Hyrve lyd og ulyd

Ordinær

Ragnhild Telise Kristoffersen
Andre / Aftenposten

Ordinær

Adiele Arukwe
NRK / NRK P3

Ordinær

Gunhild Nymoen
NRK / NRK Drama, Lyddrama

Ordinær

Benedicte Hamnes
Andre / Tønsbergs Blad

Ordinær

Marie Olaussen
Andre / Tønsbergs Blad

Ordinær

Silje Sande
NRK / NRK Nyhetsmorgen

Ordinær

Rikke Lillelien
NRK / P3Nyheter

Ordinær

Kristian Hovstad
NRK / NRK P1,P2,P3,mP3

Ordinær

Ole Bjørner Loe Welde
Lokalradio / 1FM Molde

Ordinær

Petter Leknes
Andre / ADLINK

Ordinær

Ragnhild Sleire Øyen
NRK / NRK Tyholt, podkast

Ordinær

Andreas Berge
NRK / NRK Nyheter

Ordinær

Andreas Foldberg
Lokalradio / radiOrakel

Ordinær

Lise Askvik
Bauer-Media / Radio Vinyl

Gjest

Aslak Sommerfelt Skretting
Lokalradio / Norsk Lokalradioforbund

Ordinær

Hege Haug-Omre
NRK / NEK Dokumentar og Samfunb

Ordinær

Dang Trinh
NRK / NRK

Ordinær

Jonathan Falk Systad
Andre / VG

Ordinær

Kristina Kinne
Andre / VG

Ordinær

Magne Antonsen
Andre / VG

Ordinær

Anders Giæver
Andre / VG

Ordinær

Natalie Remøe Hansen
Andre / VG

Ordinær

Elise Asbjørnsen
NRK / Nyhetsmorgen Dagsnytt Oppdatert

Ordinær

Knut Are Tornås
NRK / NRK

Sponsor

Joakim Aasen Hagen
Sponsorer / Kantar AS

Sponsor

Harald Kittelsen
Sponsorer / Kantar AS

Sponsor

Katja Møglestue
Sponsorer / Kantar AS

Ordinær

Lisbeth Sellereite
NRK / NRK

Ordinær

Anne Ma Helland
NRK / NRK Produksjon

Ordinær

Per Amund Solberg
NRK / NRK Produksjon

Ordinær

Ruth Einervoll Nilsen
Andre / Vårt Land

Ordinær

Asle Hella
NRK / NRK P1

Ordinær

Hanne Rye Hanssen
Lokalradio / radiOrakel

Ordinær

Miranda Moen
Lokalradio / radiOrakel

Ordinær

Espen Omdahl
NRK / NRK P13

Ordinær

Åse Marit Linberg
P4-gruppen / P4

Ordinær

Frode Bjorvand
Lokalradio / Radio Loland

Sponsor

Abdul Khaliq
Andre / Gramo

Ordinær

Anna Shona Øvrevik
Lokalradio / Radio Nova

Ordinær

Philip A. Johannesborg
NRK / NRK Nyheter

Ordinær

Merete Antonsen
NRK / NRK

Ordinær

Lilliane Hag
Bauer-Media / Bauer Media

Ordinær

Stine Stangenes-Tellefsen
Andre / Acast

Foredragsholder

Peter Daatland
Andre / Aftenposten

Student

Snorre Walther
Lokalradio / Radio Skjeberg

Student

Niklas Michel Patell
Lokalradio / Radio Skjeberg

Student

Hans Frederic B. Kvam
Lokalradio / Radio Skjeberg

Student

Andrea Haugen Falbach
Lokalradio / Radio Skjeberg

Student

Victoria Havn
Lokalradio / Radio Skjeberg

Student

Oda Sæterdal Landmark
Lokalradio / Radio Skjeberg

Student

Ine Marie Andersen
Lokalradio / Radio Skjeberg

Ordinær

Thor Christensen
Andre / TONO

Gjest

Gro Sivertsen Meinseth
Andre / Danvik folkehoyskole

Antall påmeldte: 98

Deltakelse på Prix Radio

Ordinær

Kjartan Ericsson
NRK / Nrk P13

Ordinær

Erik Klarén
Andre / Munck Studios

Ordinær

Marit K. Selmer-Nedrelid
NRK / NRK Nyheter – Nyhetsmorgen

Ordinær

Fride Nonstad
Andre / Aftenposten

Ordinær

Anna Nor Sørensen
NRK / NRK P3

Foredragsholder

Ragna Nordenborg
NRK / NRK Nyheter

Gjest

Tore Nesheim
Andre / Podforeningen

Ordinær

Sigrid Sollund
NRK / NRK Nyheter

Ordinær

Mikkel Niva
NRK / NRK Underholdning

Ordinær

Else Kåss Furuseth
NRK / p3

Ordinær

Rita Stavn
Lokalradio / Radio Hallingdal

Ordinær

Joachim Førsund
NRK / nrk

Ordinær

Olav Traaen
NRK / NRK Sport

Arrangør

Lina Tandberg Martens
Samarbeidspatnere / Podimo/ Norsk pokastforening

Ordinær

Anne Lindholm
Andre / Aftenposten

Ordinær

Thorbjørn Birkeland
Lokalradio / Radio 102 AS

Ordinær

Eivind Kallevik
Lokalradio / Radio 102

Ordinær

Sara Laarej Berg
NRK / NRK P3, StudioP3

Ordinær

Monica Flatabø
Andre / VG

Ordinær

Kaja Kirsebom
NRK / NRK Oppdatert

Ordinær

Silje Sande
NRK / NRK Nyhetsmorgen

Ordinær

Thomas Alkärr
Andre / Svarttrost Produksjoner

Ordinær

Camilla Skarra
NRK / NRK Oslo og Viken, avdeling Oslo / Østlandssendingen

Ordinær

Arne Fosland
Andre / NRK

Arrangør

Siri Kristiansen
Bauer-Media / Bauer

Ordinær

Kristopher Schau
Andre / Klynge AS

Ordinær

Siri Finnema Moen
NRK / NRK

Ordinær

Sigrid Agnethe Hansen
NRK / NRK

Ordinær

Ida Karine Gullvik
Andre / Svarttrost produksjoner

Ordinær

Jana Johnsen
Lokalradio / Norsk Lokalradioforbund

Ordinær

Leon Borg
Lokalradio / radiOrakel

Ordinær

Kaja Borg
Lokalradio / radiOrakel

Student

Sigrun Thorne
Lokalradio / Studentradioen i Bergen

Ordinær

Ole Bjørner Loe Welde
Lokalradio / 1FM Molde

Gjest

Tete Lidbom
NRK / NRKP3/NRKSport

Gjest

Mari Midtstigen
Andre / Aftenposten

Ordinær

Pål Gauslaa Sivertzen
NRK / NRK/Oppdatert

Ordinær

Anja Storbråten
P4-gruppen / P4

Ordinær

Ina R. Swann
NRK / NRK Nyheter Oppdatert

Ordinær

Irina Tjelle
NRK / Oppdatert, NRK Nyheter

Ordinær

Anne Line Sundby
Andre / Svarttrost produksjoner

Ordinær

Frode Stie
Bauer-Media / Nyhetsredaksjonen

Ordinær

Synva Hjørnevik
Andre / Svarttrost Produksjoner

Ordinær

Stine Therese Strand
Andre / Svarttrost Produksjoner

Ordinær

Fredrik Baden
Andre / Svarttrost Produksjoner AS

Ordinær

Knut Are Tornås
NRK / NRK

Ordinær

Lars Jørgen Bergsund
Andre / Forsvaret

Ordinær

Truls Rakfjord
Andre / Forsvaret

Ordinær

Per Horn Hustad
Bauer-Media / Radio Rock

Ordinær

Line Bie
Andre / Forsvaret

Ordinær

Hanne Marie Maugesten
Andre / Forsvaret

Ordinær

Siril Heyerdahl
NRK / NRK

Student

Trond Martin Hauge
Lokalradio / RøverRadion

Student

Mina Hadjian
Lokalradio / RøverRadion

Ordinær

Ingrid Waaler
NRK / NRK P13

Ordinær

Petter Nøss
NRK / NRK P13

Student

Mikkel Kvenås
Lokalradio / RøverRadion

Student

Simen Larsen
Lokalradio / RøverRadion

Student

Knut Erik Wold
Lokalradio / RøverRadion

Ordinær

Birger Kolsrud Jåsund
NRK / Nyhetsmorgen

Ordinær

Anna Sofie Tørmoen
NRK / NRK Nyheter

Ordinær

Fredrik Milde
Andre / Forsvaret

Ordinær

Baard Danielsen
Lokalradio / NEA RADIO AS

Ordinær

Atle Antonsen
P4-gruppen / P4

Ordinær

Johan Golden
P4-gruppen / P4

Ordinær

Aleksander Lilleøien
P4-gruppen / P5

Ordinær

Tobias Østerdal
P4-gruppen / P4

Ordinær

Elise Asbjørnsen
NRK / Nyhetsmorgen Dagsnytt Oppdatert

Ordinær

Elisabeth Carew
P4-gruppen / P5

Ordinær

Guro Trinterud
P4-gruppen / P5

Ordinær

Kristine Arntzen Myren
P4-gruppen / NRJ

Ordinær

Gunnhild Viken
NRK / NRK Nyheter

Ordinær

Kristine Kaspara Grønstad Alstad
NRK / NRK P1

Ordinær

Andreas Velle
P4-gruppen / P5

Ordinær

Lin Beate Gabrielesn
NRK / NRK Nyheter

Ordinær

Ragnhild Telise Kristoffersen
Andre / Aftenposten

Ordinær

Kim Dahl
Bauer-Media / Radio Norge

Ordinær

Svein Mellgren
Bauer-Media / Radio Norge

Ordinær

Fredrik Tandberg
Andre / Forsvaret

Ordinær

Marianne Kvamme Amengual
NRK / NRK Sport

Ordinær

Maria Haugsgjerd
NRK / NRK P3

Ordinær

Jonas Tomter
NRK / NRK P3

Ordinær

Markus Vangen
NRK / NRK

Ordinær

Beate Riiser
NRK / NRK Radiodokumentaren, Hele historien

Ordinær

Sandeep Singh
NRK / NRK Underholdning

Ordinær

Galvan Mehidi
NRK / NRK Underholdning

Ordinær

Kari Hesthamar
Andre / Svarttrost Produksjoner

Ordinær

Sindre Leganger
Andre / Svarttrost Produksjoner

Ordinær

Anders Nilsen
NRK / NRK Underholdning

Ordinær

Abubakar Hussein
NRK / NRK Underholdning

Ordinær

Ellen Wisløff
Andre / Svarttrost Produksjoner

Ordinær

Guro Tarjem
NRK / NRK Dokumentar og Samfunn

Ordinær

annette hobson
NRK / Abels Tårn, NRK P2

Ordinær

Karianne Sviggum
Andre / Kommunikasjon

Ordinær

Pål Thomassen
NRK / NRK Sport

Ordinær

Line Alsaker
NRK / Dok/samfunn

Ordinær

Geir Elle
NRK / NRK Sport

Ordinær

torkild jemterud
NRK / NRK P2

Ordinær

Bo Brekke
NRK / Hele Historien, NRK

Ordinær

Kjetil Saugestad
NRK / NRK DOK/Samfunn

Gjest

Kaja Frøysa
NRK / NRK Hele historien

Ordinær

Trude Lorentzen
NRK / NRK

Ordinær

Philip A. Johannesborg
NRK / NRK P1

Ordinær

Hege Dahl
NRK / NRK P2

Ordinær

Even Rognlien
P4-gruppen / P4

Ordinær

Sverre Bjørnsen
P4-gruppen / P4

Ordinær

Mia Sandnes Nilsen
P4-gruppen / P4

Ordinær

Petter Marius Udland
P4-gruppen / P4

Ordinær

Finn Irgens Myking
P4-gruppen / P4

Ordinær

Patrick Honningsvåg
P4-gruppen / P4

Ordinær

Merete Vikre
P4-gruppen / P4

Ordinær

Hannah Miriam Kolås
P4-gruppen / P4

Ordinær

Marius Torgersen
P4-gruppen / P4

Ordinær

Gjermund Stenberg Eriksen
NRK / NRK Underholdning

Ordinær

Shaun Henrik Matheson
NRK / NRK Underholdning

Ordinær

Silje Martinsen Wettre
NRK / NRK Underholdning

Ordinær

Jan Terje Østerberg
NRK / NRK Underholdning

Ordinær

Mari Lunnan
NRK / NRK Klassisk

Ordinær

Troy Langaas Eriksen
Lokalradio / Radio Metro

Ordinær

Trond Harald Hansen
Lokalradio / Radio Metro

Ordinær

Svein Larsen
Lokalradio / Norsk Lokalradioforbund

Ordinær

Hilde Reiersen
NRK / NRK

Ordinær

Martin Holmen
NRK / NRK MP3

Ordinær

Eric Sharma
Bauer-Media / Radio Rock

Ordinær

Jon Branæs
NRK / Nyheter

Ordinær

Chris Nesse
NRK / NRK P3 & mP3

Ordinær

Hilde Nilsson Ridola
NRK / Nyhetsmorgen

Gjest

Martin Belgen Isaksen
Andre / VGTV

Gjest

Kristoffer Kumar
Andre / VGTV

Ordinær

Niklas Nordén
Bauer-Media / Programledelse

Ordinær

Andreas Gjertsen
Bauer-Media / Praktikant Bauer-Media

Ordinær

Trond Markus Gravdal
Bauer-Media / Praktikant Bauer Media

Ordinær

Hannah Cecilie Rolfsvåg Gravdal
Bauer-Media / Praktikant, Bauer media

Ordinær

Jorid Bakken
Bauer-Media / Praktikant Bauer Media

Ordinær

Frank Remy Møllen
Bauer-Media / Radio Rock

Ordinær

Merete Antonsen
NRK / NRK

Ordinær

Lilliane Hag
Bauer-Media / Bauer Media

Ordinær

Miriam Alsvik
Bauer-Media / Bauer Media

Ordinær

Anne Sem-jacobsen
Bauer-Media / Radio Rock

Ordinær

Kristian Nielsen Rønning
Bauer-Media / Radio Norge, Topp40

Ordinær

Torkil Torsvik
Bauer-Media / Radio Rock

Ordinær

Michael Skorbakk
Bauer-Media / Radio Vinyl

Antall påmeldte: 142