Oslo 14. - 15 september 2017

Kontakt oss


(23 august, 2011 - 15:01)

Adresse for papirpost til Radiodager:
Foreningen Radiodager
PB P4
Youngstorvet
0028 Oslo
Attn: Morten Scott Janssen


Radiodager drives at dissse nøkkelpersonene:
 

Daglig leder - Morten Scott Janssen, prosjektredaktør og programleder i P4 Radio hele Norge.  Er økonomiansvarlig og leder av hovedjuryen for Prix Radio.  morten.scott.janssen@p4.no.

 

 

 

 

 

Redaktør Programgruppen for Radiodager og webredaktør Radiodager -Wilhelm Haagensli, prosjektleder i NRK Strategidivisjonen, og prosjektleder og leder for programgruppen for NRK store konferanse, Fagdagen.  wilhelm.haagensli@nrk.no.

 

 

 

 

 

Prosjektsekretær Prix Radio - Ellen Rake Bergseng, koordinator for juryarbeidet og Prix Radio showet under Radiodager.  Produksjonsleder, P4.  ellen.rake.bergseng@p4.no.

 

 

 

 

Styreleder Radiodager - Jon Branæs, Sjef NRKP1.

Jon Branas@nrk.no

 

 

 

 

 

 

Styremedlem i radiodager. - Arne Sandvik, nyhetsredaktør i Bauer Media.

Arne.sandvik@bauermedia.no

 

 

 

 

 

Styremedlem i radiodager. - Pål Lomeland, daglig leder i Norsk Lokalradioforbund

 

 

 

 

 

 

Prosjektsekretær Radiodager - Camilla Kampevold, EBU koordinator NRK Sporten, Prosjektkoordinator for NRK’s Fagdag og reisekoordinator for forelesere til   Radiodays Europe

camilla.kampevold@nrk.no
 
 

 

Søkeskjema


Følg med!

Motta vårt nyhetsbrev, skriv inn din mailadresse her:
Opprett ny konto
Følg oss på