Oslo 29. - 30. september 2011

Overrasket og jublende glad iPadvinner

(16 september, 2011 - 14:05 - wilhelm.haagensli) Se utskriftsvennlig utgavePDF version

- Å herrlighet! Er det sant??? Jeg visste ikke at jeg var med i en sånn konkurranse en gang!

Sikker på at du ikke bare later som du jobber i NRK men egentlig er en lykkejeger som skal tømme kontoen min?

Det var en noe overrasket og tvilende vinner av en iPad vi kontaktet i går ettermiddag etter at trekningen var foretatt. Den første reaksjonen til Randi Lillealtern fra P2 i Trondheim  var :

- Det er ikke tull?

- Nei, det er ikke tull. Du har vunnet vår uhøytidlige konkurranse for tidligpåmeldte til "Radiodagerkonferansen"

- Ble du overrasket?

- Ja, jeg pleier ALDRI å vinne slike konkurranser. Jeg har faktisk så liten vinnerlykke at jeg sjelden gidder å delta i konkurranser, og jeg har aldri levert inn en lottokupong i hele mitt liv.

- Har du noe bruk for et slikt " fancy" verktøy, da?

- Mannen min har iPad, og jeg er sjalu og har lenge ønska meg en egen som er bare min. Jeg kommer til å bruke den hver dag, blant anna til å bestille e-abonnement på Adressa slik at jeg slipper alt papiret og blir litt snillere med miljøet

- Nå er det jo ikke lenge før konferansen starter. Har du plukket ut noen forelesninger du gjerne vil delta på?

- Jeg skal på et kurs samtidig med Radiodager, så jeg kommer dessverre ikke til å få med meg alle sesjonene jeg ønsker, men jeg har tenkt å få med meg sesjonen om radiohumor med Thomas Anthun-Nielsen. Og så håper jeg jeg får til å bli med på sesjonen om Terrormassakren fredag morgen.

- Hva ser du mest fram til på årets Radiodager?

- Jeg er såpass enkel at jeg rett og slett gleder meg mest til festen

 

Søkeskjema


Følg med!

Motta vårt nyhetsbrev, skriv inn din mailadresse her:
Opprett ny konto
Følg oss på

Om #RDN11 på Twitter